درباره گروه صنعتى و مهندسى بنيان آب

4.2/5 - (4 امتیاز)

گروه صنعتى و مهندسى بنيان آب در سال ١٣٩٠ به منظور ارتقا سطح سلامت جامعه در قبال مسائل زيست محيطى ناشى از جمع آورى،انتقال، تصفيه و در نهايت استفاده مجدد از فاضلاب با تلاش جمعى از نخبگان صنعت آب و فاضلاب و محيط زيست كشور پا به اين عرصه نهاد.

اين شركت با اخذ صلاحيت پيمانكارى در زمينه آب،ابنيه و تاسيسات از سازمان برنامه و بودجه توانايى مشاوره و ساخت تمامى پروژه هاى مربوط به آب و فاضلاب در سراسر كشور را دارا مي باشد.

در راستاى اهداف و آرمان هاى گروه صنعتى و مهندسى بنيان آب، به لطف خداوند متعال شاهد اجراى ده ها پروژه در زمينه طراحى، ساخت، نصب، راه اندازى و بهره بردارى از پكيج هاى تصفيه فاضلاب بهداشتى-انسانى و صنعتى با جديدترين تكنولوژى ها و فرآيند هاى ساخت و توليد در كارخانه اختصاصى شركت مى باشيم.

ضمنا اين شكرت با اخذ گواهي نمايندگي شركت BHT آلمان در راستاي بروزرساني تكنولوژي هاي نوين تجهيزات و خدمات تصفيه آب و فاضلاب، آمادگي خود را جهت تامين،نصب و راه اندازي سيستم هاي مذكور اعلام مي دارد.

در همين راستا اين شركت آمادگى خود را جهت ارائه مشاوره و اجراى پروژه هاى جمع آورى و تصفيه علمى انواع فاضلاب هاي بهداشتى و صنعتى با هر ميزان آلودگى، به صورت پكيج هاى فلزى، پلي اتيلنى، كامپوزيتى و بتنى اعلام مى دارد.

گواهی نمایندگی شرکت BHT آلمان
گواهی نمایندگی شرکت BHT آلمان
گواهی نمایندگی شرکت BHT آلمان
گواهی صلاحیت
فهرست