درباره شرکت صنعتى و مهندسى بنيان آب


شرکت صنعتی و مهندسی بنیان آب

شرکت صنعتى و مهندسى بنيان آب در سال ١٣٩٠ به منظور ارتقا سطح سلامت جامعه در قبال مسائل زيست محيطى ناشى از جمع آورى، انتقال، تصفيه و در نهايت استفاده مجدد از فاضلاب با تلاش جمعى از نخبگان صنعت آب و فاضلاب و محيط زيست كشور پا به اين عرصه نهاد.

اين شركت با اخذ صلاحيت پيمانكارى در زمينه آب، ابنيه و تاسيسات از سازمان برنامه و بودجه توانايى مشاوره و ساخت تمامى پروژه‌هاى مربوط به آب و فاضلاب در سراسر كشور را دارا است.

در راستاى اهداف و آرمان‌هاى شرکت صنعتى و مهندسى بنيان آب، به لطف خداوند متعال شاهد اجراى ده‌ها پروژه در زمينه طراحى، ساخت، نصب، راه اندازى و بهره بردارى از پكيج‌هاى تصفيه فاضلاب بهداشتى-انسانى و صنعتى با جديدترين تكنولوژى‌ها و فرآيند‌هاى ساخت و توليد در كارخانه اختصاصى شركت هستیم.

در همين راستا اين شركت آمادگى خود را جهت ارائه مشاوره و اجراى پروژه هاى جمع آورى و تصفيه علمى انواع فاضلاب‌هاي بهداشتى و صنعتى با هر ميزان آلودگى، به صورت پكيج‌هاى فلزى، پلي اتيلنى، كامپوزيتى و بتنى اعلام میدارد.

شرکت صنعتی و مهندسی بنیان آب، در زمینه شبکه و تصفیه تخصصی آب نیز فعالیت داشته و دارد. این شرکت با بهره‌گیری از متخصصین با تجربه در این زمینه توانسته است ده‌ها تصفیه خانه آب را ساخته و بهره برداری کند. شرکت آب و فاضلاب بنیان آب توانسته است که تصفیه‌خانه‌های آب مانند: سیستم‌های اسمز معکوس (RO)، سیستم‌های رزینی یا تبادل یونی، UF یا اولترافیلتراسیون و غیره را در ایران اجرا کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه تصفیه و شبکه آب و فاضلاب کافی است با مشاورین و متخصصین بنیان آب تماس بگیرید. ما همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

گواهی نمایندگی شرکت BHT آلمان
گواهی نمایندگی شرکت BHT آلمان
گواهی نمایندگی شرکت BHT آلمان
گواهی صلاحیت
آخرین مطالب سایت